KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16937013

nr 1693 7013

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Akvareller, 2 st, Signerade, daterade 2002, abstrakt motiv, akvarell, yttermått inklusive ram: 30x33,38x40 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:07:58

13/4 15:28:21 1      Vinnande bud
13/4 15:29:20 1      justering av budtak

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin